Telefón

Realitná a znalecká činnosť

Vyhľadávanie

V ponuke je 5 nehnuteľností.

Prečo využiť služby realitnej kancelárie?

Kúpa či predaj nehnuteľnosti nie je vôbec jednoduchou záležitosťou. Nakoľko nehnuteľnosť nekupujete každý deň, ale naopak často len raz, prípadne dvakrát za život, je veľmi dôležité, aby ste kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti venovali dostatočnú pozornosť. Ide totiž zväčša o pomerne veľkú investíciu spojenú s mnohými nástrahami, ktoré pri kúpe bytu, či domu číhajú tak na kupujúceho, ako aj na predávajúceho. Preto je nevyhnutné oboznámiť sa pred samotnou kúpou, či predajom nehnuteľnosti aspoň so základnými pravidlami realitného trhu.

Jednou z možností ako sa vyhnúť možným problémom, je využiť služby niektorej z mnohých realitných kancelárií, ktoré v súčasnosti ponúkajú svoje služby na slovenskom realitnom trhu. Využitím služieb realitnej kancelárie získate okrem profesionálneho prístupu a skúseností, aj bezplatné právne služby a istotu, že sa nestanete obeťou podvodníka.

Realitná kancelária totiž, na rozdiel od vás, predáva a kupuje reality neustále, a preto sa vie na trhu s nehnuteľnosťami orientovať oveľa lepšie ako vy. To znamená, že vám dokáže kvalifikovane poradiť či už pri určovaní ceny nehnuteľnosti, v prípade, že predávate, ako aj pri zisťovaní skutočného vlastníka nehnuteľnosti, v prípade, že kupujete.

Takisto vám realitná kancelária dokáže lepšie poradiť pri samotnom výbere bytu, či domu, pretože vás realitný maklér upozorní aj na také vlastnosti nehnuteľnosti, ktoré by vás ako laika možno ani nenapadli. V neposlednom rade je tiež veľkou výhodou kúpy, či predaja nehnuteľnosti prostredníctvom realitnej kancelárie aj to, že vám ušetrí kopec času pri vybavovaní prepisu v katastri nehnuteľností, preverovaní vlastníka nehnuteľnosti, prípadne pri vybavovaní hypotekárneho úveru.

Skrátka ak chcete riešiť svoje bývanie bez strachu, že naletíte podvodníkom, obráťte sa na ktorúkoľvek realitnú kanceláriu. Ušetríte si mnoho energie a času, a s výsledkom budete určite spokojní.

 

Obrázkové menu

Vypracovanie zmlúv

Predávate / kupujete nehnuteľnosť a chýba Vám už len zmluva?  Nelámte si zbytočne hlavu nad zmluvami! Na internete je možné nájsť mnoho vzorov, no nie vždy je to tá správna voľba. Často tam nájdete zmluvy, ktoré su nekompletné, jednostranné, na základe čoho Vám príslušný okresný úrad - katastrálny odbor, konanie pre takéto zmluvy pozastaví a Vy strácate drahocenný čas a peniaze. Nechajte si vypracovať zmluvy u nás, ktoré sú overené nie len naším právnym poradcom, ale aj samotnou praxou. U nás vypracujeme akúkoľvek zmluvu či kúpno predajnú, darovaciu, zmluvu o zriadení vecného bremena, alebo návrh na vklad vlastníckeho správa a iné v čo najkratšom čase za výhodný poplatok.  
viac

Realitná činnosť

Reality Komplet Vám zabezpečí všetky služby spojené s predajom kúpou alebo prenájmom nehnuteľností. Klientom poskytujeme kompletný realitný servis od stanovenia optimálnej ceny konzultované znalcom nehnuteľností, účinnej inzercie, obhliadok až po vypracovanie zmlúv a zabezpečenia všetkých potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. Individuálny prístup, seriózne jednanie a certifikovaní makléri sú pre Vás zárukou, že obchod prebehne hladko a bez zbytočných problémov.  
viac

Znalecký posudok

Vypracujeme Vám: SÚDNO-ZNALECKÉ POSUDKY A ODHAD HODNOTY NEHNTUTEĽNOSTI na Byty Rodinné domy Rekreačné zariadenia Zahradkárske chaty Garáže Nebytové priestory Pozemky Haly, Výrobné priestory Príslušenstvo budov Účel ohodnocovania: pre banky pri ručení nehnuteľnosťou za poskytovaný úver Dedičské konanie Vysporiadanie bezpodielového vlastníctva Určenie ceny pre súkromné účely Zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností Prevod nehnuteľnosti Iné Ing. Ľudovít Jurík je zapísaný v zozname znalcov pod evidenčným číslom 911457 pre odbor stavebníctvo a odvetvie pozemné stavby, odhad hodnoty nehnuteľností 
viac

Ponuka práce

Buduj svoju kariéru s nami... Chceš byť pánom svojho času?  Baví ťa obchod a orientuješ sa v realitách?  Si komunikatívny a máš rád spoločnosť?  Ak si odpovedal ÁNO patríš k nám! 
viac