Telefón

Realitná a znalecká činnosť

Vyhľadávanie

V ponuke je 6 nehnuteľností.

Rodinný dom na predaj

Cena:
dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Senica
Obec:Šajdíkove Humence
Ulica:
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:4
Úžitková plocha:200 m2
Plocha pozemku:920 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:226
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

S výhradným zastúpením majiteľa ponúkam na predaj rodinný dom a budovu pohostinstva a obchodu. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obci Šajdíkové Humence na pozemku o výmere 920 m2, v blízkosti najväčšieho a najkrajšieho golfového rezortu Penati, v ktorom sú dve plnohodnotné 18-jamkové ihriská.

Rodinný dom - dispozícia :
1. podzemné podlažie - kotolňa, garáž a 2 sklady.
1. nadzemné podlažie - 3 izby, kuchyňa, jedáleň, kúpelňa, WC, špajza, chodba, zádverie a terasa.

Budova pohostinstva a obchodu - dispozícia:
1. podzemné podlažie - kotolňa a 2 sklady.
1. nadzemné podlažie - obchod, pohostinstvo, sociálne zariadenia, skladové priestory, chodby.
1. podkrovné podlažie - 3 izby, kúpelňa s WC.

Výborná investičná príležitosť. Budova pohostinstva a obchodu ponúka možnosť podnikania alebo rekonštrukcie na bytové jednotky.

Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou - zateplená fasáda, plastové okná, nový kotol UK a ohrev vody...

Viac fotografií a informácií na požiadanie.

Kontakt - 0918 614 042 - Jurík alebo info-ZVNC-realitykomplet.sk

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Jurík
Telefón:0918 614 042
E-mail:jurik.miro-ZVNC-realitykomplet.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Obrázkové menu

Vypracovanie zmlúv

Predávate / kupujete nehnuteľnosť a chýba Vám už len zmluva?  Nelámte si zbytočne hlavu nad zmluvami! Na internete je možné nájsť mnoho vzorov, no nie vždy je to tá správna voľba. Často tam nájdete zmluvy, ktoré su nekompletné, jednostranné, na základe čoho Vám príslušný okresný úrad - katastrálny odbor, konanie pre takéto zmluvy pozastaví a Vy strácate drahocenný čas a peniaze. Nechajte si vypracovať zmluvy u nás, ktoré sú overené nie len naším právnym poradcom, ale aj samotnou praxou. U nás vypracujeme akúkoľvek zmluvu či kúpno predajnú, darovaciu, zmluvu o zriadení vecného bremena, alebo návrh na vklad vlastníckeho správa a iné v čo najkratšom čase za výhodný poplatok.  
viac

Realitná činnosť

Reality Komplet Vám zabezpečí všetky služby spojené s predajom kúpou alebo prenájmom nehnuteľností. Klientom poskytujeme kompletný realitný servis od stanovenia optimálnej ceny konzultované znalcom nehnuteľností, účinnej inzercie, obhliadok až po vypracovanie zmlúv a zabezpečenia všetkých potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. Individuálny prístup, seriózne jednanie a certifikovaní makléri sú pre Vás zárukou, že obchod prebehne hladko a bez zbytočných problémov.  
viac

Znalecký posudok

Vypracujeme Vám: SÚDNO-ZNALECKÉ POSUDKY A ODHAD HODNOTY NEHNTUTEĽNOSTI na Byty Rodinné domy Rekreačné zariadenia Zahradkárske chaty Garáže Nebytové priestory Pozemky Haly, Výrobné priestory Príslušenstvo budov Účel ohodnocovania: pre banky pri ručení nehnuteľnosťou za poskytovaný úver Dedičské konanie Vysporiadanie bezpodielového vlastníctva Určenie ceny pre súkromné účely Zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností Prevod nehnuteľnosti Iné Ing. Ľudovít Jurík je zapísaný v zozname znalcov pod evidenčným číslom 911457 pre odbor stavebníctvo a odvetvie pozemné stavby, odhad hodnoty nehnuteľností 
viac

Ponuka práce

Buduj svoju kariéru s nami... Chceš byť pánom svojho času?  Baví ťa obchod a orientuješ sa v realitách?  Si komunikatívny a máš rád spoločnosť?  Ak si odpovedal ÁNO patríš k nám! 
viac