Telefón

Realitná a znalecká činnosť

Vyhľadávanie

V ponuke je 4 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ Pozrime sa na pár rýchlych...
INŠPIRÁCIE NA ZRIADENIE VLASTNEJ DOMÁCEJ KNIŽNICE INŠPIRÁCIE NA ZRIADENIE VLASTNEJ DOMÁCEJ KNIŽNICE Pri príležitosti „osláv“...
PRVKY FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY V INTERIÉROCH PRVKY FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY V INTERIÉROCH Tradíciám a ľudovým zvykom...
PRVKY, KTORÉ NECHÝBAJÚ V INTERIÉROCH DÝCHAJÚCICH KLASIKOU PRVKY, KTORÉ NECHÝBAJÚ V INTERIÉROCH DÝCHAJÚCICH KLASIKOU Možností, ako si zariadiť...
NIEKTORÍ SLOVÁCI CHCÚ BÝVAŤ PODĽA TRADÍCIÍ MINULOSTI NIEKTORÍ SLOVÁCI CHCÚ BÝVAŤ PODĽA TRADÍCIÍ MINULOSTI Moderna, pompéznosť...

Vidiecky štýl a romantické bývanie

Možností ako si zariadiť bývanie je nespočetne veľa a mnohé z nich ponúkajú skvelú šancu dopracovať sa k príjemnému romantickému bývaniu. Dobrým spôsobom ako si doma užiť romantiku je aj domácnosť zariadená vo vidieckom štýle.

Zariaďovanie interiéru patrí k najkrajším činnostiam, ktoré súvisia s bývaním. Mnoho ľudí sa pri ňom dokáže maximálne pohrať s kreativitou a spraviť si zo svojho príbytku útulný domov ponúkajúci komfort a harmonickú atmosféru. Každý z nás má vlastný vkus, podľa ktorého cíti sympatie k istému štýlu bývania a jedným z najobľúbenejších je práve ten vidiecky, ktorý vie spojiť romantiku a eleganciu s praktickou stránkou. 

Pre milovníkov romantiky  

Základom vidieckeho štýlu je ponúknuť obyvateľom romantický nádych, vďaka ktorému sa budú môcť cítiť doma uvoľnene. To sa darí vďaka rôznym prvkom, ktoré tento špeciálny štýl dokážu najlepšie vystihnúť. Jedná sa o viacero dizajnových kombinácií, ktoré spájajú to najkrajšie z mnohých štýlov a dokážu tak spoločne vytvoriť zaujímavý charakter starajúci sa o príjemnú atmosféru v príbytku.

 

Hlavné prvky vidieckej romantiky v interiéri :

Využitie typických materiálov – Ak sa ocitneme v príbytku zariadenom podľa vidieckeho štýlu, s najväčšou pravdepodobnosťou budeme môcť obdivovať zaujímavú súhru dreva s ostatnými materiálmi. Drevo sa v týchto príbytkoch stalo hneď dominantným materiálom, ktorý sa nachádza v každej miestnosti. Prevládajúcim prvkom sú aj rôzne textílie, ktorých úlohou je dekorovať interiér a vyzdvihnúť v ňom hravosť a jemnosť. 

Správne zladenie farieb – Farby zohrávajú dôležitú úlohu pri každom dizajnovom smere. V tom vidieckom sa dizajnéri orientujú na svetlé kombinácie, ktoré pozostávajú najmä z bieleho a svetlohnedého prevedenia doplneného rôznymi zlatými, striebornými alebo krémovými odtieňmi.

Štýlové doplnky – Romantika bez štýlových doplnkov nie je romantikou, takže pri zariaďovaní interiéru vo vidieckom duchu treba myslieť na rôzne dekoračné prvky. Vázy, svietniky, ozdoby či lampy dýchajúce klasikou sú bežnou súčasťou obydlí, v ktorých majú prispieť k zabezpečeniu idylickej atmosféry.

 

Romantika na vidiecky spôsob nie je len pre obyvateľov vidieka. Svoje čaro dokáže ponúknuť aj v mestských bytoch a domoch, v ktorých dokáže vytvoriť nezvyčajnú atmosféru. Práve to umožní daným obyvateľom nadýchnuť sa vidieckeho prostredia aj v hlučnom prostredí mesta, čo síce môže pôsobiť paradoxne, no vďaka tomu domáci pocítia tak veľmi vyžadovaný kľud a komfort.

Zdroj : Topreality

Obrázkové menu

Vypracovanie zmlúv

Predávate / kupujete nehnuteľnosť a chýba Vám už len zmluva?  Nelámte si zbytočne hlavu nad zmluvami! Na internete je možné nájsť mnoho vzorov, no nie vždy je to tá správna voľba. Často tam nájdete zmluvy, ktoré su nekompletné, jednostranné, na základe čoho Vám príslušný okresný úrad - katastrálny odbor, konanie pre takéto zmluvy pozastaví a Vy strácate drahocenný čas a peniaze. Nechajte si vypracovať zmluvy u nás, ktoré sú overené nie len naším právnym poradcom, ale aj samotnou praxou. U nás vypracujeme akúkoľvek zmluvu či kúpno predajnú, darovaciu, zmluvu o zriadení vecného bremena, alebo návrh na vklad vlastníckeho správa a iné v čo najkratšom čase za výhodný poplatok.  
viac

Realitná činnosť

Reality Komplet Vám zabezpečí všetky služby spojené s predajom kúpou alebo prenájmom nehnuteľností. Klientom poskytujeme kompletný realitný servis od stanovenia optimálnej ceny konzultované znalcom nehnuteľností, účinnej inzercie, obhliadok až po vypracovanie zmlúv a zabezpečenia všetkých potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. Individuálny prístup, seriózne jednanie a certifikovaní makléri sú pre Vás zárukou, že obchod prebehne hladko a bez zbytočných problémov.  
viac

Znalecký posudok

Vypracujeme Vám: SÚDNO-ZNALECKÉ POSUDKY A ODHAD HODNOTY NEHNTUTEĽNOSTI na Byty Rodinné domy Rekreačné zariadenia Zahradkárske chaty Garáže Nebytové priestory Pozemky Haly, Výrobné priestory Príslušenstvo budov Účel ohodnocovania: pre banky pri ručení nehnuteľnosťou za poskytovaný úver Dedičské konanie Vysporiadanie bezpodielového vlastníctva Určenie ceny pre súkromné účely Zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností Prevod nehnuteľnosti Iné Ing. Ľudovít Jurík je zapísaný v zozname znalcov pod evidenčným číslom 911457 pre odbor stavebníctvo a odvetvie pozemné stavby, odhad hodnoty nehnuteľností 
viac

Ponuka práce

Buduj svoju kariéru s nami... Chceš byť pánom svojho času?  Baví ťa obchod a orientuješ sa v realitách?  Si komunikatívny a máš rád spoločnosť?  Ak si odpovedal ÁNO patríš k nám! 
viac