Telefón

Realitná a znalecká činnosť

Vyhľadávanie

V ponuke je 7 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ Pozrime sa na pár rýchlych...
INŠPIRÁCIE NA ZRIADENIE VLASTNEJ DOMÁCEJ KNIŽNICE INŠPIRÁCIE NA ZRIADENIE VLASTNEJ DOMÁCEJ KNIŽNICE Pri príležitosti „osláv“...
PRVKY FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY V INTERIÉROCH PRVKY FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY V INTERIÉROCH Tradíciám a ľudovým zvykom...
PRVKY, KTORÉ NECHÝBAJÚ V INTERIÉROCH DÝCHAJÚCICH KLASIKOU PRVKY, KTORÉ NECHÝBAJÚ V INTERIÉROCH DÝCHAJÚCICH KLASIKOU Možností, ako si zariadiť...
NIEKTORÍ SLOVÁCI CHCÚ BÝVAŤ PODĽA TRADÍCIÍ MINULOSTI NIEKTORÍ SLOVÁCI CHCÚ BÝVAŤ PODĽA TRADÍCIÍ MINULOSTI Moderna, pompéznosť...

ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ

VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ

Pozrime sa na pár rýchlych a jednoduchých inšpirácií na veľkonočnú výzdobu interiéru. Tému sviatočného zdobenia domácností si doplníme o šikovné nápady, ktorými môžeme zmeniť svoj interiér nielen v štýle Veľkej noci, ale aj jarnej atmosféry.

Domáci veľkonočný stromček – Nie každý má možnosť ozdobiť si veľkonočný stromček v záhrade. Obyvatelia bytov si však môžu naaranžovať jeho miniatúrnu imitáciu, stačí im na to pár prútikov ozdobených kraslicami a inými dekoráciami, ktoré sa spoja a vložia do vázy.

Netradičné dekoratívne prvky – Pri zdobení týchto mini stromčekov nemusíte vsádzať len na osvedčené kraslice. Kreativite sa medze nekladú, takže ako alternatívu alebo netradičný doplnok môžete použiť napríklad vlastnoručne vyrobené atrapy zmrzlinových kornútkov, do ktorých si naukladáte vajíčka.

Veľkonočný veniec aj v interiéri – Veľkonočné venčeky ozdobené vajíčkami, mašličkami a inými doplnkami sa nevešajú len na vstupné dvere domov a bytov. Ako tradičná dekorácia sa dajú využiť aj v domácnostiach, napríklad zavesením na stenu alebo položením na stôl.

Kreatívna minikalvária – Veriaci ľudia určite ocenia dekorácie s náboženskou tematikou. Obľúbené sú napríklad minikalvárie s krížom a božím hrobom, ktoré sa dajú buď kúpiť, aj keď tento rok to už zrejme nestihnete, alebo vyrobiť vlastné podľa svojich predstáv.

Veľký piatok sa už síce považuje za začiatok sviatkov, no na prípravu výzdoby je stále dosť času. Veselá sviatočná atmosféra totiž vypukne až v nedeľu, dokedy určite stihnete pripraviť pár jednoduchých dekorácií a možno sa necháte inšpirovať aj niektorým z našich tipov.   

zdroj:topreality.sk

Obrázkové menu

Vypracovanie zmlúv

Predávate / kupujete nehnuteľnosť a chýba Vám už len zmluva?  Nelámte si zbytočne hlavu nad zmluvami! Na internete je možné nájsť mnoho vzorov, no nie vždy je to tá správna voľba. Často tam nájdete zmluvy, ktoré su nekompletné, jednostranné, na základe čoho Vám príslušný okresný úrad - katastrálny odbor, konanie pre takéto zmluvy pozastaví a Vy strácate drahocenný čas a peniaze. Nechajte si vypracovať zmluvy u nás, ktoré sú overené nie len naším právnym poradcom, ale aj samotnou praxou. U nás vypracujeme akúkoľvek zmluvu či kúpno predajnú, darovaciu, zmluvu o zriadení vecného bremena, alebo návrh na vklad vlastníckeho správa a iné v čo najkratšom čase za výhodný poplatok.  
viac

Realitná činnosť

Reality Komplet Vám zabezpečí všetky služby spojené s predajom kúpou alebo prenájmom nehnuteľností. Klientom poskytujeme kompletný realitný servis od stanovenia optimálnej ceny konzultované znalcom nehnuteľností, účinnej inzercie, obhliadok až po vypracovanie zmlúv a zabezpečenia všetkých potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. Individuálny prístup, seriózne jednanie a certifikovaní makléri sú pre Vás zárukou, že obchod prebehne hladko a bez zbytočných problémov.  
viac

Znalecký posudok

Vypracujeme Vám: SÚDNO-ZNALECKÉ POSUDKY A ODHAD HODNOTY NEHNTUTEĽNOSTI na Byty Rodinné domy Rekreačné zariadenia Zahradkárske chaty Garáže Nebytové priestory Pozemky Haly, Výrobné priestory Príslušenstvo budov Účel ohodnocovania: pre banky pri ručení nehnuteľnosťou za poskytovaný úver Dedičské konanie Vysporiadanie bezpodielového vlastníctva Určenie ceny pre súkromné účely Zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností Prevod nehnuteľnosti Iné Ing. Ľudovít Jurík je zapísaný v zozname znalcov pod evidenčným číslom 911457 pre odbor stavebníctvo a odvetvie pozemné stavby, odhad hodnoty nehnuteľností 
viac

Ponuka práce

Buduj svoju kariéru s nami... Chceš byť pánom svojho času?  Baví ťa obchod a orientuješ sa v realitách?  Si komunikatívny a máš rád spoločnosť?  Ak si odpovedal ÁNO patríš k nám! 
viac