Telefón

Realitná a znalecká činnosť

Vyhľadávanie

V ponuke je 7 nehnuteľností.

Stavebný pozemok - Senica Košútovec - predaj

Cena:
68 425,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Senica
Obec:Senica
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:805 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:220
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v okresnom meste Senica, mestská časť Košútovec.

Pozemok je rovinatý a jeho výmera je 805 m2. Šírka 16 m, dĺžka 50 m.

Prístup na pozemok je po asfaltovej ceste. Inžinierske siete - voda a elektrina sa nachádzajú na hranici pozemku.

Spolu s pozemkom určeným na výstavbu domu sa predáva aj spoluvlastnícky podiel 1/3 k vedľajšiemu pozemku, ktorý môže slúžiť ako prístupová cesta do zadnej časti pozemku alebo vstupu na pozemok a do domu.

Na predmetný pozemok bol vypracovaný projekt na výstavbu rodinného domu.

Cena : 68 425 €. Cena za m2 - 85 €.

Kontakt - 0918 614 042 - Jurík alebo info-ZVNC-realitykomplet.sk

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Jurík
Telefón:0918 614 042
E-mail:jurik.miro-ZVNC-realitykomplet.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Obrázkové menu

Vypracovanie zmlúv

Predávate / kupujete nehnuteľnosť a chýba Vám už len zmluva?  Nelámte si zbytočne hlavu nad zmluvami! Na internete je možné nájsť mnoho vzorov, no nie vždy je to tá správna voľba. Často tam nájdete zmluvy, ktoré su nekompletné, jednostranné, na základe čoho Vám príslušný okresný úrad - katastrálny odbor, konanie pre takéto zmluvy pozastaví a Vy strácate drahocenný čas a peniaze. Nechajte si vypracovať zmluvy u nás, ktoré sú overené nie len naším právnym poradcom, ale aj samotnou praxou. U nás vypracujeme akúkoľvek zmluvu či kúpno predajnú, darovaciu, zmluvu o zriadení vecného bremena, alebo návrh na vklad vlastníckeho správa a iné v čo najkratšom čase za výhodný poplatok.  
viac

Realitná činnosť

Reality Komplet Vám zabezpečí všetky služby spojené s predajom kúpou alebo prenájmom nehnuteľností. Klientom poskytujeme kompletný realitný servis od stanovenia optimálnej ceny konzultované znalcom nehnuteľností, účinnej inzercie, obhliadok až po vypracovanie zmlúv a zabezpečenia všetkých potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. Individuálny prístup, seriózne jednanie a certifikovaní makléri sú pre Vás zárukou, že obchod prebehne hladko a bez zbytočných problémov.  
viac

Znalecký posudok

Vypracujeme Vám: SÚDNO-ZNALECKÉ POSUDKY A ODHAD HODNOTY NEHNTUTEĽNOSTI na Byty Rodinné domy Rekreačné zariadenia Zahradkárske chaty Garáže Nebytové priestory Pozemky Haly, Výrobné priestory Príslušenstvo budov Účel ohodnocovania: pre banky pri ručení nehnuteľnosťou za poskytovaný úver Dedičské konanie Vysporiadanie bezpodielového vlastníctva Určenie ceny pre súkromné účely Zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností Prevod nehnuteľnosti Iné Ing. Ľudovít Jurík je zapísaný v zozname znalcov pod evidenčným číslom 911457 pre odbor stavebníctvo a odvetvie pozemné stavby, odhad hodnoty nehnuteľností 
viac

Ponuka práce

Buduj svoju kariéru s nami... Chceš byť pánom svojho času?  Baví ťa obchod a orientuješ sa v realitách?  Si komunikatívny a máš rád spoločnosť?  Ak si odpovedal ÁNO patríš k nám! 
viac