Telefón

Realitná a znalecká činnosť

Vyhľadávanie

V ponuke je 4 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ Pozrime sa na pár rýchlych...
INŠPIRÁCIE NA ZRIADENIE VLASTNEJ DOMÁCEJ KNIŽNICE INŠPIRÁCIE NA ZRIADENIE VLASTNEJ DOMÁCEJ KNIŽNICE Pri príležitosti „osláv“...
PRVKY FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY V INTERIÉROCH PRVKY FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY V INTERIÉROCH Tradíciám a ľudovým zvykom...
PRVKY, KTORÉ NECHÝBAJÚ V INTERIÉROCH DÝCHAJÚCICH KLASIKOU PRVKY, KTORÉ NECHÝBAJÚ V INTERIÉROCH DÝCHAJÚCICH KLASIKOU Možností, ako si zariadiť...
NIEKTORÍ SLOVÁCI CHCÚ BÝVAŤ PODĽA TRADÍCIÍ MINULOSTI NIEKTORÍ SLOVÁCI CHCÚ BÝVAŤ PODĽA TRADÍCIÍ MINULOSTI Moderna, pompéznosť...

Záujemcovia o príspevok na kúpu obnoviteľných zdrojov energie budú mať príležitosť požiadať Slovenskú inovačnú a energetickú agentúru (SIEA) o podporu aj v tomto roku. Projekt Zelená domácnostiam totiž už 23.januára štartuje prvým tohtoročným kolom. 

Zelená domácnostiam patrí k najúspešnejším projektom štátnej podpory, aké môžu slovenské domácnosti využiť. Vďaka nemu si tisícky majiteľov domov zaobstarali nové technologické zariadenia, ktoré im pomôžu s úsporou energií. Prerozdeľovanie dotácií v jednotlivých kolách tak bude pokračovať aj tento rok a SIEA už stihla zverejniť harmonogram pre prvý štvrťrok. 

Prvé kolo začne už 23.januára

Podľa oficiálnej tlačovej správy sa v prvom štvrťroku vyhlásia 4 kolá rozdeľovania poukážok. To prvé sa uskutoční 23.januára, no o dotáciu budú môcť požiadať iba záujemcovia z krajov mimo Bratislavy, aj to nie všetci. Poukážky sa totiž prerozdelia len tým, ktorí si chcú za tieto peniaze zadovážiť fotovoltické panely.

Neskôr prídu na rad ďalšie OZE

Len pár dní od ukončenia prvého kola príde na rad podpora solárnych kolektorov a tepelných čerpadiel. Tá prebehne vo februári, a to v 2 kolách podľa toho, či pôjde o pridelenie poukážok  ľudom z Bratislavy alebo z ostatných regiónov. 4.kolo, ktoré 13.marca uzavrie harmonogram projektu v prvom kvartáli, sa vyhradí pre mimobratislavských záujemcov o kotly na biomasu.

Výška dotácií s jednou zmenou

Podmienky projektu ostávajú až na jednu zmenu rovnaké ako v minulom roku. SIEA upravila iba výšku dotácie na fotovoltické panely, ktorá sa znížila o 100 € na 1 000 €. To ale platí len pri prvom inštalovanom kilowatte  a v ostatných prípadoch ostáva dotácia rovnaká vo výške 2 350 €. Bez zmeny sa budú poskytovať aj príspevky na všetky ostatné druhy zariadení OZE.

 

Nižšie náklady na energie, prerozdelené milióny, tisícky podporených domácností. To všetko priniesol projekt Zelená domácnostiam, v rámci ktorého budú prideľovať poukážky na kúpu zariadení OZE aj v tomto roku. Tohtoročný harmonogram odštartuje podporou fotovoltických panelov pre mimobratislavské domácnosti 23.januára, takže prví záujemcovia si pomaly môžu pripravovať žiadosti.  

zdroj:topreality.sk 

Obrázkové menu

Vypracovanie zmlúv

Predávate / kupujete nehnuteľnosť a chýba Vám už len zmluva?  Nelámte si zbytočne hlavu nad zmluvami! Na internete je možné nájsť mnoho vzorov, no nie vždy je to tá správna voľba. Často tam nájdete zmluvy, ktoré su nekompletné, jednostranné, na základe čoho Vám príslušný okresný úrad - katastrálny odbor, konanie pre takéto zmluvy pozastaví a Vy strácate drahocenný čas a peniaze. Nechajte si vypracovať zmluvy u nás, ktoré sú overené nie len naším právnym poradcom, ale aj samotnou praxou. U nás vypracujeme akúkoľvek zmluvu či kúpno predajnú, darovaciu, zmluvu o zriadení vecného bremena, alebo návrh na vklad vlastníckeho správa a iné v čo najkratšom čase za výhodný poplatok.  
viac

Realitná činnosť

Reality Komplet Vám zabezpečí všetky služby spojené s predajom kúpou alebo prenájmom nehnuteľností. Klientom poskytujeme kompletný realitný servis od stanovenia optimálnej ceny konzultované znalcom nehnuteľností, účinnej inzercie, obhliadok až po vypracovanie zmlúv a zabezpečenia všetkých potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. Individuálny prístup, seriózne jednanie a certifikovaní makléri sú pre Vás zárukou, že obchod prebehne hladko a bez zbytočných problémov.  
viac

Znalecký posudok

Vypracujeme Vám: SÚDNO-ZNALECKÉ POSUDKY A ODHAD HODNOTY NEHNTUTEĽNOSTI na Byty Rodinné domy Rekreačné zariadenia Zahradkárske chaty Garáže Nebytové priestory Pozemky Haly, Výrobné priestory Príslušenstvo budov Účel ohodnocovania: pre banky pri ručení nehnuteľnosťou za poskytovaný úver Dedičské konanie Vysporiadanie bezpodielového vlastníctva Určenie ceny pre súkromné účely Zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností Prevod nehnuteľnosti Iné Ing. Ľudovít Jurík je zapísaný v zozname znalcov pod evidenčným číslom 911457 pre odbor stavebníctvo a odvetvie pozemné stavby, odhad hodnoty nehnuteľností 
viac

Ponuka práce

Buduj svoju kariéru s nami... Chceš byť pánom svojho času?  Baví ťa obchod a orientuješ sa v realitách?  Si komunikatívny a máš rád spoločnosť?  Ak si odpovedal ÁNO patríš k nám! 
viac