Telefón

Realitná a znalecká činnosť v Senici a okolí

Vyhľadávanie

V ponuke je 11 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ Pozrime sa na pár rýchlych...
INŠPIRÁCIE NA ZRIADENIE VLASTNEJ DOMÁCEJ KNIŽNICE INŠPIRÁCIE NA ZRIADENIE VLASTNEJ DOMÁCEJ KNIŽNICE Pri príležitosti „osláv“...
PRVKY FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY V INTERIÉROCH PRVKY FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY V INTERIÉROCH Tradíciám a ľudovým zvykom...
PRVKY, KTORÉ NECHÝBAJÚ V INTERIÉROCH DÝCHAJÚCICH KLASIKOU PRVKY, KTORÉ NECHÝBAJÚ V INTERIÉROCH DÝCHAJÚCICH KLASIKOU Možností, ako si zariadiť...
NIEKTORÍ SLOVÁCI CHCÚ BÝVAŤ PODĽA TRADÍCIÍ MINULOSTI NIEKTORÍ SLOVÁCI CHCÚ BÝVAŤ PODĽA TRADÍCIÍ MINULOSTI Moderna, pompéznosť...

Rezervované - rodinný dom v Senici časť Čáčov

Cena:
125 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Senica
Obec:Senica
Ulica:M. Bartoňa
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:120 m2
Plocha pozemku:900 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:88
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na predaj samostatne stojaci rodinný dom v tichom prostredí v obci Senica časť Čáčov, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v rokoch 2008-2011.

Tehlový dom je postavený na rovinatom pozemku o celkovej výmere 900 m2. Možnosť prikúpiť pozemok o výmere 1000 m2.

Rodinný dom je čiastočne podpivničený s obytným nadzemným podlažím a priestorom na povale. Pivnica v podzemnom podlaží je veľká 4x5 m.

Strecha domu je taktiež rekonštruovaná a je ihlanového tvaru. Za domom sa nachádza terasa a hospodárska budova s prístreškom pre bicykle.

Dispozícia domu :

V 1. nadzemnom podlaží je vstupná hala, kuchyňa s prístupom na terasu, veľká obývacia izba, detská izba, spálňa, kúpelňa s WC, chodba a komora s prístupom do pivnice aj do podkrovia.

Dom sa nachádza v pokojnej časti obce, v zástavbe rodinných domov a môže slúžiť na bývanie, alebo rekreáciu ako klasická vidiecka chalupa.

Parkovanie je možné pred domom alebo vedľa domu na pozemku.

Cena nehnuteľnosti 125 000 €.

Kontakt - 0918 614 042 - Jurík alebo vyplňte kontaktný formulár.

Čáčov je časť mesta Senica, vzdialeného 80 km od hlavného mesta Bratislavy. Dom sa nachádza necelé 2 km od 36 jamkového golfového areálu Penati Golf Resort.

Ušetríte čas aj peniaze - využite financovanie s ktorým Vám bezplatne pomôže náš hypotekárny špecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Jurík
Telefón:0918 614 042
E-mail:jurik.miro-ZVNC-realitykomplet.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Obrázkové menu

Vypracovanie zmlúv

Predávate / kupujete nehnuteľnosť a chýba Vám už len zmluva?  Nelámte si zbytočne hlavu nad zmluvami! Na internete je možné nájsť mnoho vzorov, no nie vždy je to tá správna voľba. Často tam nájdete zmluvy, ktoré su nekompletné, jednostranné, na základe čoho Vám príslušný okresný úrad - katastrálny odbor, konanie pre takéto zmluvy pozastaví a Vy strácate drahocenný čas a peniaze. Nechajte si vypracovať zmluvy u nás, ktoré sú overené nie len naším právnym poradcom, ale aj samotnou praxou. U nás vypracujeme akúkoľvek zmluvu či kúpno predajnú, darovaciu, zmluvu o zriadení vecného bremena, alebo návrh na vklad vlastníckeho správa a iné v čo najkratšom čase za výhodný poplatok.  
viac

Realitná činnosť

Reality Komplet Vám zabezpečí všetky služby spojené s predajom kúpou alebo prenájmom nehnuteľností. Klientom poskytujeme kompletný realitný servis od stanovenia optimálnej ceny konzultované znalcom nehnuteľností, účinnej inzercie, obhliadok až po vypracovanie zmlúv a zabezpečenia všetkých potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. Individuálny prístup, seriózne jednanie a certifikovaní makléri sú pre Vás zárukou, že obchod prebehne hladko a bez zbytočných problémov.  
viac

Znalecký posudok

Vypracujeme Vám: SÚDNO-ZNALECKÉ POSUDKY A ODHAD HODNOTY NEHNTUTEĽNOSTI na Byty Rodinné domy Rekreačné zariadenia Zahradkárske chaty Garáže Nebytové priestory Pozemky Haly, Výrobné priestory Príslušenstvo budov Účel ohodnocovania: pre banky pri ručení nehnuteľnosťou za poskytovaný úver Dedičské konanie Vysporiadanie bezpodielového vlastníctva Určenie ceny pre súkromné účely Zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností Prevod nehnuteľnosti Iné Ing. Ľudovít Jurík je zapísaný v zozname znalcov pod evidenčným číslom 911457 pre odbor stavebníctvo a odvetvie pozemné stavby, odhad hodnoty nehnuteľností 
viac

Ponuka práce

Buduj svoju kariéru s nami... Chceš byť pánom svojho času?  Baví ťa obchod a orientuješ sa v realitách?  Si komunikatívny a máš rád spoločnosť?  Ak si odpovedal ÁNO patríš k nám! 
viac