Telefón

Realitná a znalecká činnosť

Vyhľadávanie

V ponuke je 10 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ ZOPÁR TIPOV NA VEĽKONOČNÚ VÝZDOBU DOMÁCNOSTÍ Pozrime sa na pár rýchlych...
INŠPIRÁCIE NA ZRIADENIE VLASTNEJ DOMÁCEJ KNIŽNICE INŠPIRÁCIE NA ZRIADENIE VLASTNEJ DOMÁCEJ KNIŽNICE Pri príležitosti „osláv“...
PRVKY FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY V INTERIÉROCH PRVKY FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY V INTERIÉROCH Tradíciám a ľudovým zvykom...
PRVKY, KTORÉ NECHÝBAJÚ V INTERIÉROCH DÝCHAJÚCICH KLASIKOU PRVKY, KTORÉ NECHÝBAJÚ V INTERIÉROCH DÝCHAJÚCICH KLASIKOU Možností, ako si zariadiť...
NIEKTORÍ SLOVÁCI CHCÚ BÝVAŤ PODĽA TRADÍCIÍ MINULOSTI NIEKTORÍ SLOVÁCI CHCÚ BÝVAŤ PODĽA TRADÍCIÍ MINULOSTI Moderna, pompéznosť...

Rezervované. Usadlosť na Kopaniciach s ovocným sadom na predaj

Cena:
85 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Myjava
Obec:Vrbovce
Ulica:
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:130 m2
Plocha pozemku:3000 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:85
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Rezervované!!!

Pre tých, ktorí hľadajú kľud, krásne výhľady a tiché prostredie.

Ponúkam na predaj starší rodinný dom postavený na krásnom, rozľahlom a slnečnom pozemku o rozlohe 3100 m2, Dom bol postavený v roku 1962 a pristavený v roku 1982, je napojený na el.energiu 230 / 380 V a vodu z dvoch studní.

Dom je postavený z pálenej tehly, je čiastočne rekonštruovaný a vytvára ideálne miesto na trávenie víkendov a voľných chvíľ, ale aj miesto na trvalé bývanie.

Dom má tri izby, kuchyňu, kúpeľňu, WC, samostatnú komoru, kotolňu, dreváreň, 2 veľké skladové priestory, letnú kuchyňu a veľké neobývané podkrovie.

Dvor je uzatvorený kde je možné posedieť si pod zastrešenou terasou. Ďalšou výhodou je podzemná murovaná pivnica, vhodná na uskladnenie ovocia, zeleniny.

Na pozemku je i veľký ovocný sad so slivkami, hruškami jabloňami a orechmi. Na pozemku je taktiež postavená veľká drevená stodola.

Dom je ihneď obývateľný. Ponúkaná nehnuteľnosť je vo vyhľadávanej lokalite v príjemnom prostredí s možnosťou hubárčenia, turistiky, cykloturistiky. Dobrá dostupnosť do mesta MY 18 km, PN 50 km, BA 100 km, SE 12 km.

Cena nehnuteľností 85.000,- €.

V prípade záujmu o obhliadku či viac informácií kontaktujte prosím - 0918 614 042 - Jurík alebo vyplňte kontaktný formulár.

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Jurík
Telefón:0918 614 042
E-mail:jurik.miro-ZVNC-realitykomplet.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Obrázkové menu

Vypracovanie zmlúv

Predávate / kupujete nehnuteľnosť a chýba Vám už len zmluva?  Nelámte si zbytočne hlavu nad zmluvami! Na internete je možné nájsť mnoho vzorov, no nie vždy je to tá správna voľba. Často tam nájdete zmluvy, ktoré su nekompletné, jednostranné, na základe čoho Vám príslušný okresný úrad - katastrálny odbor, konanie pre takéto zmluvy pozastaví a Vy strácate drahocenný čas a peniaze. Nechajte si vypracovať zmluvy u nás, ktoré sú overené nie len naším právnym poradcom, ale aj samotnou praxou. U nás vypracujeme akúkoľvek zmluvu či kúpno predajnú, darovaciu, zmluvu o zriadení vecného bremena, alebo návrh na vklad vlastníckeho správa a iné v čo najkratšom čase za výhodný poplatok.  
viac

Realitná činnosť

Reality Komplet Vám zabezpečí všetky služby spojené s predajom kúpou alebo prenájmom nehnuteľností. Klientom poskytujeme kompletný realitný servis od stanovenia optimálnej ceny konzultované znalcom nehnuteľností, účinnej inzercie, obhliadok až po vypracovanie zmlúv a zabezpečenia všetkých potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. Individuálny prístup, seriózne jednanie a certifikovaní makléri sú pre Vás zárukou, že obchod prebehne hladko a bez zbytočných problémov.  
viac

Znalecký posudok

Vypracujeme Vám: SÚDNO-ZNALECKÉ POSUDKY A ODHAD HODNOTY NEHNTUTEĽNOSTI na Byty Rodinné domy Rekreačné zariadenia Zahradkárske chaty Garáže Nebytové priestory Pozemky Haly, Výrobné priestory Príslušenstvo budov Účel ohodnocovania: pre banky pri ručení nehnuteľnosťou za poskytovaný úver Dedičské konanie Vysporiadanie bezpodielového vlastníctva Určenie ceny pre súkromné účely Zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností Prevod nehnuteľnosti Iné Ing. Ľudovít Jurík je zapísaný v zozname znalcov pod evidenčným číslom 911457 pre odbor stavebníctvo a odvetvie pozemné stavby, odhad hodnoty nehnuteľností 
viac

Ponuka práce

Buduj svoju kariéru s nami... Chceš byť pánom svojho času?  Baví ťa obchod a orientuješ sa v realitách?  Si komunikatívny a máš rád spoločnosť?  Ak si odpovedal ÁNO patríš k nám! 
viac